Телефони компанії

Все про плівку для теплиці!

Все про плівку для теплиці!

Обираючи плівку для накриття теплиці, покупець в першу чергу звертає увагу на такі три характеристики:
- довговічність;
- міцність;
- ширина в розвороті.

 

Довговічність

Поліетиленова плівка вже через 4–5 місяців втрачає свої властивості. Винні у цьому ультрафіолетові промені, які руйнують плівку, поглинаючи її полімери. Багато провідних європейських виробників додають світлостабілізатори, що зміцнюють плівку. Але і ціна її відповідно вища.

Важливу роль у довговічності відіграє і каркас теплиці. Вже давно доведено, що дерев'яний каркас, де містяться пестициди, шкідливо впливає на експлуатацію плівки. Але й металевий – при сильному нагріванні плавить поліетилен.

Тому захист каркасу потребує ретельної роботи. Якщо він не з металу, застосовуйте грунтовку та фарбу - це захистить конструкцію від корозії.

Міцність на розрив

Головна проблема усіх плівок. Пошкодити поліетилен здатний сильний вітер або монтаж чи знімання. Навіть якщо і обережно, на плівці всеодно з’являться тріщини, що з часом призведуть до її розриву.

Та сьогодні популярна тришарова плівка. У середній шар, який складає 50 % від загальної товщини, вміщують міцний поліетилен (подібний до упаковки пляшок або цегли). Верхній шар (25%) складається з інфрачервоного абсорбенту, а внутрішній (25%) – з антифогу. Усі три мають світлостабілізатор. Таким чином були поміщені матеріали, які надійно захищають плівку від будь-яких розривів. При цьому, на перший погляд здається, що вона одношарова.

Ширина в розвороті

Чим ширша плівка, тим менше зварюються відрізки, коли її накриваєш. При купівлі плівка згорнута вдвоє і намотана на котушку. Тому скраю варто її розрізати, а потім розгорнути. Згорнута плівка нагадує рукав і дехто накриває теплиці, не розрізавши цей рукав, а це неправильно.

Скількома б шарами ви не накрили каркас, плівка не послужить довше, ніж зазначено в інструкції.

Так чи інакше, але стандартна ширина плівки недостатня, тому потрібно її зварювати.
Деякі компанії передбачають цю послугу, але у більшості випадків спаювати плівку доведеться Вам за допомогою праски через фольгу або папір.

Складаємо краї плівки один до одного (ширина 20–25 см), зверху кладемо фольгу або звичайну газету і ретельно пропрасовуємо. 

Звичайно, крім цього методу, існує і професійне зварювання та доведеться купувати спеціальний пристрій, який коштує немало.

Пропонуємо купити плівку для теплиці та парників в компанії "Димид". В наявності плівка одношарова та тришарова різних розмірів.

У нас якісна та недорога продукція!

 
Написати рекламодавцю
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create