Телефони компанії

Спортивні газони: особливості вибору насіння

Спортивні газони: особливості вибору насіння

Газон — це один із важливих елементів ландшафтного дизайну, його активно використовують для оформлення різних приміських зон, спортивних майданчиків. Насіння для газону завжди вибирають з урахуванням призначення ділянки. Залежно від цього трав’яна суміш може містити різні культури.

Спортивний газон вигідно відрізняється серед інших досить щільним дерновим покровом. Також він є доволі стійким до інтенсивних механічних навантажень. Газон використовують для облаштування дитячих майданчиків. Трава здатна відновитися навіть за умови надвеликих навантажень. Пам’ятайте, що вибирати звичайний газон для спортивного майданчику, на якому завжди панує висока активність, не варто.

Газон не потребує особливо ретельного догляду, варто лише дотримуватися кількох основних правил, щоб газон мав красивий вигляд. Після розтавання снігу необхідно зібрати усе сміття, сухе листя, залишки рослин. Ці роботи слід виконувати, коли земля вже трохи підсохла, щоб уникнути залишення слідів від взуття. Очищення газону можна здійснювати з використанням грабель, у такий спосіб Ви ще й стимулюєте ріст трави (особливо актуально для молодих ділянок).

Трав’яна суміш спортивного газону вибирається з надзвичайною ретельністю, оскільки важливо, щоб вона була стійкою до витоптування. У суміші мають бути наявні зернові культури з товстими та пружними стеблами. Важливо, щоб рослини швидко виросли та утворили міцну дернину й рівномірне покриття. Газон матиме красивий вигляд та буде безпечним для проведення матчів.

Обов’язково попередньо підготуйте ґрунт до посіву. Важливо, щоб він мав ідеальну однорідну структуру. Рівень вологи теж варто контролювати, оскільки від цього залежить якість газонного покриття.

У складі представленої нашою компанією трав’яної суміші наявні різні сорти костриці, райграсу та тонконіг лучний. Посів рекомендовано здійснювати весною (з другої половини квітня і до середини травня), восени (1-2 декади вересня).

Наші спортивні газони мають надзвичайно красивий вигляд. Купити насіння газонної трави вигідно можна в компанії «Димид». Доставку замовлень здійснюємо по всій території України. Співпрацюємо з роздрібними та оптовими замовниками. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань неодмінно надамо вичерпну консультацію. Чекаємо на Ваші замовлення!

Написати рекламодавцю
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create