Телефони компанії

Топ-5 міфів про арочні теплиці з полікарбонату: де правда, а де ні!

Топ-5 міфів про арочні теплиці з полікарбонату: де правда, а де ні!

Арочна теплиця нині вважається однією із найпоширеніших видів теплиць. Це пояснюється її функціональністю та універсальним застосуванням для всіх видів городніх культур. Тож сьогодні, спеціально для вас ми підібрали топ-5 найпоширеніших міфів про арочні теплиці з полікарбонату, які спробуємо розвіяти.

ФАКТ 1. Полікарбонат виділяє неприємний запах при нагріванні! Це брехня, адже даний матеріал не виділяє жодних запахів та є стійким до будь-яких температур, у тому числі високих. Навпаки, його застосовують в медицині та харчовій промисловості, адже він повністю безпечний для живих істот та немає важких металів. 

ФАКТ 2. Під дією високих температур рослини можуть "згоріти" у арочній теплиці з полікарбонату! Даний факт лише частково правдивий. Адже незалежно від матеріалу виготовлення теплиці ( скляна, поліетиленова), будь-яка рослина здатна "згоріти", за умови неправильно обладнаної системи вентиляції. Тому варто подбати про провітрювання теплиці для запобігання таких неприємних наслідків. 

ФАКТ 3. Якість та надійність полікарбонату залежить від його товщини та щільності, чим вона вища - тим краще! Це знову ж таки неправда. Адже якість залежить від ультрафіолету.  Якщо полікарбонат товщиною 8-10мм виготовлений з неякісної сировини, й на ньому немає захисту від ультрафіолету, він посипеться через 2-3 роки. Саме тому краще зупинити свій вибір на тоншому полікарбонаті 4-6мм з якісної сировини, ніж на товстому, але без захисту. Адже більше - не значить краще!

ФАКТ 4. Полікарбоніт здатний до швидкого зношення, тому соти, що знаходяться всередині піддаються впливу грибків та інших хвороб! Це правда, за умови його неякісного монтажу. Якісний монтаж передбачає ОБОВЯЗКОВЕ викорисання спеціальних стрічок, які захищають соти від потрапляння в них вологи та бруду. Щоб уникнути цього, рекомендуємо щорічно мити полікарбонат антибактеріальним розчином, підійде навіть звичайна мильна вода. 

ФАКТ 5. Полікарбонат погано переносить несприятливі погодні явища і здатний ламатися під їх впливом, тому в холодну пору варто ставити в теплиці підпори. Знову ж таки неправда. Теплиця може ламатись чи провалюватись, хіба що через неправильно підібраний каркас для теплиці з полікарбонату. Адже полікарбонат - це покрівельний матеріал, а несучою основою є саме каркас. До того ж якісний полікарбонат витримує перепади температури від мінус 40 до + 60 градусів без втрати своїх первинних показників.

Сподіваємось ми змогли розвіяти дані міфи і тепер ви впевнені у якості та надійності даного матеріалу. А якщо ви плануєте купити каркас під таку теплицю, пропонуємо завітати до інтернет-магазину ПП "Димид"

Замовити каркас для теплиці під полікарбонат або уточнити інформацію ви можете, звернувшись за контактним номером, а також надіславши запит через онлайн-форму сайту. Приймаємо замовлення по всій Україні!

Написати рекламодавцю
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create