Телефони компанії

Послуги з ландшафтного дизайну в Івано-Франківську

Дата: 28 березня 2014 в 10:11

Послуги з ландшафтного дизайну в Івано-Франківську

Дата: 28 березня 2014 в 10:11
Ціна договірна
Послуги з озеленення ділянок на сьогоднішній день користуються величезною популярністю. Ви і самі задумувались про те, щоб облаштувати ділянку біля будинку або дачі? Ми знаємо хто надає такі послуги в Івано-Франківську. Ландшафтний дизайн в Івано-Франківську - один з напрямків діяльності розплідника Димид.

Що включають в себе наші послуги?

✔ створення проекту;

✔ проведення інженерних систем;

✔ дизайн;

✔ будівництво;

✔ роботи з озеленення;

✔ догляд за ділянкою.

До нашої сфери робіт відносятся: благоустрій садових ділянок, створення штучних водойм, прикраса ділянки з допомогою садових скульптур, висадка рослин та будь-які інші дії для благоустрою ділянки. Наша перевага в тому, що ми садимо рослини вирощені у власному розсаднику і тому впевнені, що вони приживуться.

Ми виконуємо всі необхідні підготовчі та будівельні роботи на ділянці по: корчуванню, демонтажу, вивезенню сміття, підготовці і заміні грунту, облаштуванні доріжок і майданчиків, будівництві підпірних стінок, водойм і каскадів.

При проектуванні ми особливу увагу приділяємо вашій думці, оскільки хочемо максимально точно втілити в життя всі ваші задуми та ідеї.

При роботі над проектом враховуємо особливості місцевості, проектування будинку і наявність господарських будівель, займаємося розробкою систем електрики і водопостачання, щоб в результаті одержати життєздатний, втілюваний план ділянки.

Нам під силу створити будь-який тематичний дизайн ландшафту: пейзажний, максимально наближений до природного пейзажу, тематичний, казковий, японський та інші.

Хочете дізнатися подробиці? Тоді зателефонуйте нам за контактним номером телефону: +38 (095) 881 08 75.

Інші послуги підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги